HomeShowbiz

Nora Istrefi shfaqet joshëse por me ‘photoshop’

Artistja e njohur kosovare, Nora Istrefi shquhet për dukjen e veçantë dhe mjaft tërheqëse.

Ajo publikon imazhe të ndryshme në rrjete sociale ku shpesh befason me pamjen.

Në këtë foto Nora shfaqet elegante por ajo që tërheq vëmendje është ‘photoshopi’ i përdorur, fytyra e së cilës duket më ndryshe.

Mrekullibërësi ‘photoshop’, tashmë është bërë modë pothuajse për të gjithë artistet.


TË NGJASHME