HomeShowbiz

Nora ka tërhequr vëmendjen e fansave me veshjen e saj

Nora Istrefi është një nga këngëtaret që arrin gjithmonë të rrembejë zemrat e fansave me dukjen e saj.

Kengëtarja në fjalë njihet për stilin që ajo posedon, dhe për paraqitjet që shfaqet në skenën muzikore.

Ajo së fundi ka publikuar disa foto në profilin e saj, në instagram, ku shihet e veshur me një pallto, e cila ka marre komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Nora  kujdeset shumë edhe për floket e saj, shihet dukshëm nga fotografitë e saj.


TË NGJASHME