HomeShowbiz

Nora në përqafimin e një mashkulli, Roberti befason me këtë veprim

Nora Istrefi është këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private. Nora para disa muajsh është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite. Tashmë duket se Nora e ka marrë veten dhe ka nisur të shijojë jetën.

Së fundmi Nora është fotografuar duke u përqafuar me dizajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahiti.

Ata janë miq shumë të mirë mes vete. E ajo që ka marrë vëmendjen më së shumti është heshtja e Robertit.

Edhe pse çdo postim i Norës merr pëlqime nga Roberti, kësaj radhe një ‘Like’ nga ai ka munguar.

A është bërë ‘xheloz’ Roberti për këtë foto?


TË NGJASHME