HomeShowbiz

Nora publikon fotot seksi, Roberti nuk i reziston dot

 Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, ka postur së fundmi në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet mjaft joshëse, e veshur me një kostum sportiv pas trupit.

Nora shfaqet me shumë stil rrugëve të Prishtinës si për të na treguar se çdo gjë duket në rregull pas divorcit.

nora 1

Pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente. Madje këtyre fotove nuk u ka rezistuar dot as ish-bashkëshorti, Robert Berisha, i cili i ka bërë “like” postimit dhe tani të gjithë po flasin për të.

norita.jpg

TË NGJASHME