HomeShowbiz

NRG Band me projekt të ri

NRG Band ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do ta sjellë në ditët në vijim.

Njoftimin e ka bërë  Besnik Qaka, përmes rrjeteve sociale.

Ai e ka publikuar një fotografi me mbishkrimin: “Vjen së shpejti”, duke iu referuar këngës së re.

Projekti i ri do të vijë pas bashkëpunimit të Besnik Qakës dhe NRG Band me këngëtaren Eni Koçi.

Kujtojmë që në fund të muajit shtator u publikua videoklipi i këngës “Zemër” që numëron 2.7 milionë shikime në YouTube.

 


TË NGJASHME