HomeShowbiz

Nuk di të ndalet, Arta Nitaj poston fotot më të “nxehta” nga Dubai

Të gjithë e njohim Arta Nitaj. Modelja po vazhdon të ketë vëmendje të madhe në botën e showbizit.

E natyrisht që për këtë i ndihmoi shumë roli i “Xhesikës”, në serialin “O sa mirë”, por pas kësaj Arta e mori vetë në dorë fatin e famës së saj.

Me disa lëvizje dhe foto provokuese modelja po arrinë të mbajë pas vetes një numër të madh ndjekësish.

Tek sa ndodhet në Dubai, fotot atraktive nuk kanë munguar thuajse asnjë ditë të vetme.

Edhe sot Arta ka sjellë një imazh tejet “bombastik”, ku bëri që gjithë sytë të kthehen tek ajo.


TË NGJASHME