HomeShowbiz

Nuk di të ndalet, Enca poston foton “përvëluese”

Artistja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo vetëm në Instagram numëron 2.3 milionë ndjekës, ndërsa shpesh publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Kësaj radhe, 24 vjeçarja ka sjell një imazh provokues duke vënë në fokus të pasmet atraktive.

Ajo ka pozuar me bikini të zeza e me stil flokësh të veçantë, teksa mori vëmendje të madhe me dukjen e tillë.

“Edhe i dashuri juaj e di që Enca e bën më së miri”, është mbishkrimi që krijuesja e hitit “A po të pëlqen” ia ka vënë fotos.

Ndërkaq komentet dhe reagimet e llojllojshme nuk munguan krahas kësaj fotografie provokuese.


TË NGJASHME