HomeShowbiz

Nuk do e njihni! Dalin fotot e Arjolës në krah të ish-burrit 10 vite më parë (Foto)

Aktorja Arjola Demiri aktualisht pjesë e Big Brother Vip ka treguar një javë më parë edhe për marrëdhënien e vështirë të saj me ish-bashkeshortin Alex Boshnjaku.

Sipas burimeve të JOQ Albania, emri i vërtetë i tij është Qemal dhe s e ka dhúnúar fizikisht aktoren duke i shkaktuar asaj dépresion dhe mendim për të vrárë veten.

Rezulton se Boshnjaku, Qemali apo Ajaxi pak rëndësi ka, është emër i njohur në botën e krímít. Kjo pasi emri i tij u përmend në másákrën e ish-Bllokut në tetor 2018 ku mbeti i vrárë Fabiol Gaxha dhe u plágosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato.

Boshnjaku u ákúzúa për mos kallëzim krímí dhe dyshohet se është mik i Ervin Matës. Joq Albania sjell ndërkaq ekskluzivisht foto të çftit Demiri dhe Boshnjaku të para 10 viteve kur të dy kanë dalë së bashku. Vihet re se Arjola Demiri atëherë ka qenë mjaft ndryshe nga ajo që është sot, madje është vështirë për ta njohur.


TË NGJASHME