HomeShowbiz

Nuk do e njihni! Ja si dukej Beatrix Ramosaj para ndërhyrjeve kirurgjikale (Foto)

Ndërhyrjet estetike janë bërë të pashmangshme, e sidomos për fytyrat publike që i konsiderojnë tërësisht normale. Por të njëjtëve persona nuk i pëlqen kur publikohen foto para operacioneve estetike dhe kjo për fatin e keq ndodh shpesh.

Sot është radha e bukuroshes Beatrix Ramosaj. Këngëtarja është monetalisht banore në shtëpinë e “Big Brother VIP” ku duket mjaft simaptike nga mëngjesi në darkë. Por shikoni fotot e mëposhtme për të kujtuar si dukej ajo më parë.

Nuk mund të themi se këngëtarja e ka tepruar me ndërhyrjet, por janë mjaftueshëm për të rënë në sy ndryshimi.

Këngëtarja ka folur hapur për ndërhyrjet që ka bërë dhe në një bisedë me banorët e tjerë ka treguar se ka bërë operacion për të zmadhuar gjoksin, por nuk ka rrëfyer për ndërhyrjet e tjera në fytyrë.

Beatrix: Unë bëra gjoksin dhe i thashë mamit, isha më e vogël para pesë vjetëve, i thashë mamit: O mam, kur të më pyesin nëpër intervista, t’i them që s’e kam bërë?

“Ti loçkë, duken prej avionit”, tha.

Këngëtarja ka folur hapur për ndërhyrjet që ka bërë dhe në një bisedë me banorët e tjerë ka treguar se ka bërë operacion për të zmadhuar gjoksin.

Beatrix: Unë bëra gjoksin dhe i thashë mamit, isha më e vogël para pesë vjetëve, i thashë mamit: O mam, kur të më pyesin nëpër intervista, t’i them që s’e kam bërë?

“Ti loçkë, duken prej avionit”, tha.

Ndërkohë, ajo ka treguar gjithashtu se ka pasur probleme ditët e para pasi e ka bërë operacionin, ndërsa Sarah e ka komplimentuar dhe i ka thënë se po i mbushet mendja edhe asaj që ta bëjë ndërhyrjen.


TË NGJASHME