HomeShowbiz

Nuk do marrë më pjesë në festivale, Aurela Gaçe zbulon arsyen

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Panit’, ku iu përgjigj pyetjeve të fëmijëve të panelit. Por njëri prej tyre e pyeti këngëtaren se përse ka vendosur të mos marrë pjesë në festivale.

“Më ka dalë nami se fitoj gjithmonë. Nuk marr më pjesë, jo sepse nuk dua. Po të ishte për mua, do të doja të rrija gjithmonë në skenë, por ka ardhur një moment që dua ta shijoj dhe të mos kem më emocionet e konkurrimit.”, ka thënë Aurela.


TË NGJASHME