HomeShowbiz

Nuk do ta besoni me kë do të bashkëpunojë Enca

Së fundmi po përflitet shumë rreth personazhit publik që pritet të bashkëpunojë me Encën për këngën e saj më të re që siç ka lajmëruar këngëtarja do publikohet së shpejti dhe sipas saj do të jetë hiti i verës.

Bukuroshja përmes një postimi në llogarinë në Instagram para pak ditësh na tregoi të gjithëve se këngën më të fundit që titullohet “Hajde” e ka gati, dhe pyeti ndjekësit rreth personit që ata mendojnë se do sjellë këngën në fjalë.

View this post on Instagram

ENCA – “HAJDE” feat ??? – COMING SOON ??

A post shared by ENCA (@enca) on

//www.instagram.com/embed.js


Këngëtarja e njohur Enca do bashkëpunojë me Muharrem Ahmetin. Ndërkohë ne s’po iu besojmë dot syve dhe me gjasë s’do t’u besojmë as veshëve së shpejti!

Po ashtu, pas një kërkimi të vogël në llogaritë përkatëse të dy artistëve, na tërhoqën vëmendjen disa foto të bëra publike nga Muharremi, ku shfaqen të dy këngëtarët në një studio diskografike.

View this post on Instagram

??? @enca LOVE YOU ALL FRIENDS

A post shared by Muharrem Ahmeti Original (@muharremahmetioriginal) on

//www.instagram.com/embed.js

TË NGJASHME