HomeLajme

Nuk e dinte se ishte shtatzënë, 23 vjeçarja sjell në jetë një vajzë

Dëgjojmë histori nga më të ndryshme mirëpo si rasti i kësaj 23 vjeçare nuk kishim dëgjuar më parë.

23-vjecarja e cila banon në SHBA kuptoi se ishte shtatzënë vetëm disa orë para lindjes. Lizzie Quah, një mësuese baleti filloi të përjetonte dhimbje të padurueshme dhe mendoi se mos kishte gurë në veshka.
Por pasi shkoi në spital mësoi se ishte shtatzëne. Ajo e ka ndarë historinë e saj me ndjekësit në “Tik Tok”, teksa tregoi se si nxitoi për në spital pasi përjetoi dhimbje të padurueshme më 23 qershor 2019, shkruan Daily Mail.

23-vjecarja ishte nisur drej spitalit e bindur se vuante nga gurët në veshka, pasi edhe në të kaluarën kishte pasur probleme.

Në momentin që shkoi në spital, mjekët tentuan t’ia trajtojnë dhimbjen me ilaçe, por pas testeve rezultoi se ishte shtatzëne.


TË NGJASHME