HomeShowbiz

Nuk e lë me kaq, pas hitit “Zemër” Dhurata Dora së shpejti…

Këtë të premte këngëtarja shqiptare Dhurata Dora publikoi një këngë e cila mblodhi me miliona klikime dhe po dëgjohet ngado.

Këngëtarja e famshme , sapo ka lançuar një projekt muzikor bashkë me një reper algjerian me bazë në Francë, i cili njihet me emrin Soolking.

Mirëpo këngëtarja shqiptare nuk do e lërë me kaq për këto ditë!

Dhurata Dora ka xhiruar edhe një video-klip tjetër në Tiranë për një këngë e cila do jetë edhe në shqip edhe në gjermanisht.

Rezultate imazhesh për dhurata dora

TË NGJASHME