HomeShowbiz

‘Nuk e njoh’, këngëtarja e njohur shqiptare sapo tha se nuk e njeh Taynën

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Merita Halili, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Rreze Dielli”, teksa ka folur për vështirësitë që ka kaluar për të rritur tre vajzat në Amerikë. Ajo është shpërngulur në Amerikë 23 vite më parë, por nuk ka hequr dorë kurrë nga muzika.

Mirëpo, për shkak të mungesës së saj në vend për 23 vite me rradhë, këngëtarja nuk është njohur me të gjitha figurat e reja që kanë hyrë në tregun muzikor. E pyetur se ç’mendim ka për reperen Tayna, Merita tha se nuk e ka dëgjuar asnjëherë këtë emër.

Nuk e njoh dhe nuk mund të jap një opinion. Të më fali goca, mund të jetë shumë e talentuar, por ngaqë kam 23 vjet në Amerikë, nuk e kam ndjekur.”, tha këngëtarja.


TË NGJASHME