HomeShowbiz

Nuk fshihen më, Dua Lipa dhe Anwar Hadid shihen bashkë në publik

Dua Lipa ka qenë në qendër të mediave rozë kohëve të fundit. Shkak për të është bërë lidhja e re e këngëtares me vëllain e motrave Hadidi, modelin Anwar Hadid.

Nëse në fillim një gjë e tillë nuk ishte e sigurtë, tashmë për romancën e tyre nuk ka asnjë dyshim. Dyshja janë fotografuar duke u puthur në publik, ndërsa ky imazh po bën tashmë xhiron e mediave.

Çifti i ri kanë qenë bashkë në një event në Los Angeles. Kjo lidhje e re e këngëtares shqiptare vjen vetëm pak javë pas ndarjes së saj me kuzhinierin Isaac Carew.

1-115.jpg

TË NGJASHME