HomeShowbiz

Nuk fshihen më, Kejda dhe Erik Fullani kalojnë pushimet bashkë

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani dhe vajza ish-deputetes demokrate Majlinda Bregu, Kejda kanë qenë në qendër të mediave për shkak të spekulimeve se dyshja janë në një lidhje, tashmë prej disa muajsh.

Ndonëse janë kapur shpesh mat, Kejda dhe Eriku nuk kanë reaguar asnjëherë dhe kanë preferuar të mos e konfirmojnë lidhjen.

Por, së fundmi çifti kanë nisur pushimet dhe nuk e kanë fshehur faktin që janë bashkë pasi me postimet e tyre në Instastory kanë treguar se ndodhen në të njëjtin vend.


TË NGJASHME