HomeShowbiz

Nuk fshihen më, Romeo dhe Jonida tregojnë hapur dashurinë

Romeo Veshaj dhe e dashura e tij Jonida Maliqi, pas qëndrimit në karantinë për disa muaj në Shqipëri, kanë vendosur të kalojnë kohën më të bukur në Mal të Zi, nën shoqërinë e njeri-tjetrit.

Aktori ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto që mori vëmendjen e të gjithëve- foton e parë me Jonidën si çift.

Ato të dy shfaqet në varkë në mes të detit dhe Romeo e ka mbështjellë me të dyja duart partneren e tij teksa e përqafon dhe e puth në shpinë.

“Paqe është premtimi që ti mban”- shkruan ai krahas fotos ku vendos emrin e Jonidës.


TË NGJASHME