HomeShowbiz

Nuk i ndahet jetës luksoze, Arta Elezaj pozon e ‘nxehtë’ nga jahti

Arta Elezaj njihet për profesionalizmin që ka në aktrim, gjithashtu edhe për jetën luksoze që ajo bën.

Ajo nuk di të ndalet dhe duket sikur ka vendosur që të vizitojë çdo cep të botës. Arta vazhdonë të na befasojë me pushimet luksoze dhe ne ende jemi me pikëpyetje se kush vallë qëndron pas jete luksoze që ajo bën.

Kujtojmë që ajo shumë shpesh nëpër rrjetet sociale shfaqet nga vende të ndryshme nëpër botë, nëpër plazha e klube nate e poashtu shfaqet me veshjet nga markat më të shtrenjta në treg. 

Arta Elezaj 'tronditë' rrjetin me videon tejet intime, bën lëvizje 18+
Arta Elezaj 'Xhakarta' - Home | Facebook
Xhakarta tregon të pasmet - Bota Sot

TË NGJASHME