HomeShowbiz

Nuk i ndahet jetës luksoze, ja se ku po i kalon pushimet e radhës Arta Elezaj

Aktorja dhe modelja, pasi i ka përfunduar pushimet në bjeshkë me borë, është shfaqur në pushime në bregdet në Mauritani duke u paraqitur tepër hot.

Si zakonisht, ajo është shfaqur buzë natyrës së egër të këtij vendi.

Madje, e njohura nga roli i Xhakartës në “O sa mirë” ajo është parë duke e ushqyer një deve.

Arta, njihet si njëra prej bukurosheve që shquhet për jetën luksoze që bën.


TË NGJASHME