HomeModa

Nuk ikën kurrë nga moda/ Ja si të kombinoni fundin xhins këtë sezon

Kombinimet e fundit xhins nuk do të ikin kurrë nga moda sepse janë tepër praktikë në përditshmërinë tonë, dhe është perfekt për stinën e vjeshtës, kur nuk është as shumë ftohtë e as shumë vapë. A ka vallë gjë më praktike për të veshur se një fund xhins?

Fundi ikonik i xhinsit padyshim është një nga ato veshje që pavarësisht se ndryshon në siluetë nga viti në vit.

Ndaj ju vijmë në ndihmë me 6 kombinime për ta veshur atë përgjatë gjithë sezonit në vazhdim.

Fund xhins nën gju me një pardesy lustrafin

Fund xhins i bardhë me një pulovër me shpatulla të ekspozuara

Fund xhins i shkurtër me një pardesy pastel dhe geta me motive

Fund xhins i zi me këmishë neutrale                               

Fund xhins i gjatë me këmishë xhins

Fund xhins i shkurtër me t-shirt të bardhë dhe xhaketë të hollë


TË NGJASHME