Lajme Lifestyle Showbiz

Nuk ka kthim mbrapa, Liam kërkon divorcin nga Miley?!

 Liam ka plotësuar dokumentat për divorc.

Çifti më i njohur i showbiz-it, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, janë vetëm një hap larg për t’i dhënë fund historisë së tyre të dashurisë.

Në dokumentat e sigurua citohet se arsyeja e ndarjes janë ndryshimet e papajtueshme mes tyre, ndërsa dita e divorcit nuk është caktuar ende.

Image result for miley liam

Miley dhe Liam bënë një marrëveshje paramartesore, ç’ka do të thotë se ata nuk do të “luftojnë” për çështjen e financave.

Gjithashtu është mësuar se Hemsworth nuk ka kërkuar mbështetje bashkëshortore.

Ky lajm vjen dy javë pasi u mësua se çifti i njohur i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre pas 8 muajsh martesë. 

Nuk ka kthim mbrapa dhe ai e di se dëshiron të ecë përpara.

Ata nuk kanë pasur shumë komunikim. Nuk ka asgjë për të thënë.

Related posts

Të shkosh në Mars kushton 500 mijë dollarë, kthimi është falas

Maria news

Horoskopi i datës 6 shkurt 2019

Mila

‘Forbes’, kush është artisja më e pasur në botë

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!