HomeShowbiz

Nuk ndalet Era Istrefi, ‘Selfish’ rrëmben vendin e parë në Billboard Dance

Bashkëpunimi i Era Istrefit me dy dj grekë, Dimitri Vegas dhe Like Mike “Selfish“, rezultoi të jetë një bashkëpunim i goditur dhe tejet i suksesshëm.

Së fundmi, bashkëpunimi i këngëtares shqiptare ka arritur edhe një tjetër sukses, madje në renditje Billboard.

Ka qenë vetë këngëtarja që nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ka treguar se kënga ka rrëmbyer vendin e parë në Billboard Dance.

Epo nuk mund të themi gjë tjetër veçse shpresojmë që Era, ashtu si me këtë bashkëpunim të rrëmbejë dhe shumë çmime të tjera. 


TË NGJASHME