HomeShowbiz

Nuk ndalet Miley Cyrus, sërish nudo në rrjetet sociale

Nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari Miley Cyrus. Te gjithë e dim tashmë se ajo qendron gjithmonë aktive ne rrjetet sociale duke postuar foto dhe momente të ndryshme nga jeta e saj private . Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dhe në rrjetet sociale shfaqet tepër e zhveshur.

Strategic: The topless blonde managed to swerve an Instagram ban as she covered up her nipples with fuzzy emojis in a later shot

E shtrirë në një shezllon në shkretëtirë dhe vetëm me qenin që i bën shoqëri, ylli i pop-it shfaqet plotësisht nudo, duke mbuluar gjoksin vetëm me një dorë.

Komentet dhe like nuk kanë munguar për këngëtaren, e cila shquhet për stilin e saj fare pa komplekse.

C 2 Fotogallery 3096748 4 Image (1)

TË NGJASHME