Lajme Lifestyle Showbiz

Nuk pritej, çfarë ndodhi?! Morena Taraku merr vendimin drastik

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe ka qenë Miss nga viti 2010-2012. Këngëtarja është gjithmonë në vëmendjen e mediave për lidhjet e saj dhe jetën luksoze që ajo bën. Ajo prej kohësh tashmë është zhvendosur në Turqi, ku po punon në mënyrë të vrullshme për t’ja dalë që të bëhet e famshme ndërkombëtarisht.

Pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Missed Call”, Morena Taraku vendosi të bëjë në ndryshim të rëndësishëm në jetën e saj.

Pas zhgënjimeve të shumta që ka marrë kohëve të fundit, ajo ka treguar se i nevojitet të marrë një pushim nga rrjetet sociale.

“Doja t’iu falenderoj për çdo pikë dashurie që më keni fal, për çdo koment e çdo përkrahje. Unë nga sot do jem pak e shkëputur nga rrjetet sociale dhe dua të fokusohem në qetësinë time shpirtërore dhe në brendësinë time. Ne si artistë ndonjëherë harrojmë të falim dashuri e kujdes te vetja.

Shumë dashuri por edhe urrejtje, ofendime… të gjitha këto i mban mbi supe një artist. Unë kam dhënë pak apo shumë për artin shqiptar, atë e dinë mirë ato që kanë qenë në rrugëtimin tim me mia. Jam shumë e zhgënjyer nga shumë gazeta e gazetarë që për interesa të veta personale, njollosin mundin tonë. Ju betohem gjithë atyre që më duan dhe që ndoshta me këtë lajm edhe do i mërzis por kam nevojë të dua veten dhe familjen time, që asnjëherë s’pata kohë aq sa duhet për ta.

Juve Morenatorsa që jeni aty ku është gëzimi e dhimbja ime gjithmonë dua të iu them që iu kam në zemër dhe shpirt në çdo cep të jetës”- ka shkruar këngëtarja.

mor1.jpg
mor2.jpg
mor3.jpg

Related posts

Venezuelë/ Opozita bën thirrje për protesta të reja

Anxhela news

Ekonomia shqiptare, guvernatori Sejko bën bilancin

Klaudia gotanews

Aksident në Korçë, makina përfundon në dyqan

Mila
Na Kontaktoni!