HomeSport

Nuk shënonte në transfertë prej 9 vitesh/ Shqipëria del huq me Andorrën

Shqipëria del huq me Andoorrën. Kuqezinjtë e Rejës barazojnë 2-2 kundër një skuadre që golin e fundit në transfertë e kishte shënuar 9 vite më parë. 

Përtej rezultatit, skuadra e drejtuar nga Edi Reja shfaqi problem të theksuara në përqendrim dhe në balancat mes reparteve. Kuqezinjtë kaluan të parët në avantazh me Balajn që në minutën e gjashtë, por kjo nuk mjaftoi për të marrë tri pikët.

Balaj goli Kombetarja

Në një stadium gjysmë të boshatisur. Martinez shënoi dy gola për miqtë, ndërkohë që Rei Manaj ktheu baraspeshën me një gol të bukur në minutën e 58-të. Edhe njëherë, skuadra jonë tregoi se shfaqet e vogël me të voglat.

Balaj555

TË NGJASHME