HomeShowbiz

Nxjerr në treg koleksionin e ri, ja shuma që fitoi Kim në vetëm 1 minutë

Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje.

Sipas mediave të huaja koleksioni ka qenë një super sukses sepse që në minutën e parë që u hodh në treg, Kim fitoi plot 2 milionë dollarë nga shitjet.

Fluksi ishte shumë i madh dhe të gjitha femrat duket se mezi i kishin pritur produktet e reja të Kim.

https://www.instagram.com/p/B2QEDWRgNS2/

Pasuria e Kim Kardashian arrin 350 milionë dollarë dhe nga ky koleksion shifra e pasurisë së saj do të rritet edhe më shumë.


TË NGJASHME