HomeSport

Ofendoi arbitrin, dënohet drejtori i Lacios

Drejtori i Lacios, Igli Tare është dënuar nga Gjykata Sportive italiane. Mësohet se Tare do të qëndrojë larg stadiumit deri në datën 30 Prill.

Kujtojmë që Tare është përfshirë dhe herë të tjera në të tilla polemika, pasi Lacio në javët e fundit ka protestuar ashpër ndaj vendimeve të xhaketave të verdha.


TË NGJASHME