HomeShowbiz

Olta Boka është në pritje të fëmijës së saj të parë!

Eshtë thënë me shaka se gjatë karantinës do të ketë më shumë lindje fëmijësh e mesa duket nuk paska qënë dhe aq e pavërtetë.
Një ndër personazhet e njohur shqiptarë që thuhet se është në pritje të ëmbël është këngëtarja shqiptare Olta Boka.

Edhe pse ajo njihet për jetën e saj që e mban shumë private , ‘IconStyle’ ka zbuluar se këngëtarja është në pritje të ëmbël të një bebushi.

Ajo dhe partneri i saj Iv Rrokaj, do të bëhen prindër për herë të parë.
Burimet për median bëjnë me dije se barku i rrumbullakosur i Oltës tashmë është mëse i dukshëm, aq sa nuk mundet t’i shpëtojë më syrit të njerëzve.

Ne i urojmë këngëtares shtatzani të mbarë!


TË NGJASHME