HomeShowbiz

Olta Gixhari pranon se është në një lidhje, zbulon detaje për partnerin e saj

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Siluetë”. Ajo ka folur gjatë për jetën e saj private, ku ka pranuar se është në një lidhje dhe se ajo e partneri i saj momentalisht po bashkëjetojnë. Pyetjes se nëse ka gjetur dikë, Olta i është përgjigjur: “Po! Kam rënë një një gjendje të rehatshme, në një lumturi”. Më pas ajo është pyetur nga moderatori nëse partneri i saj ka flokë apo është tullac, për të nënkuptuar dhe sa para ka. “Për mua ka rëndësi që të bie në dashuri. Po jetoj me një djalë me ekonomi mesatare dhe përpiqemi t’ja dalim të dy. Unë kam biznesin tim, kam një jetë që punoj”, u shpreh ajo.


TË NGJASHME