HomeShowbiz

Olti Curri ironizon Elita Rudin

Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura shqiptare, e cila së fundmi po komentohet gjithandej për shtatzëninë e saj.

Edhe pse ajo nuk e ka pohuar kurrë publikisht pritjen e ëmbël, gjatë ceremonisë së dasmës me reperin Gjiko muajin e kaluar, nuk kaloi pa u vënë re barku i saj i rrumbullakosur në fustanin e ngushtë.

Olti Curri ishte i ftuar te Rudina Magjistari për të folur rreth lajmeve të fundit në showbizz dhe komentoi edhe faktin që Elita përflitet se është shtazënë. Ai tha se ka kontaktuar me moderatoren e njohur nga Kosova, por ende asnjë prej tyre nuk e ka pranuar publikisht lajmin.

Vura re që nga gazetare showbizi do të bëjë divën dhe unë e braktisa si personazh se jam i vjetër në këto lojëra”, u shpreh Olti pasi tregoi se e kishte kontaktuar atë.


TË NGJASHME