HomeShowbiz

Operacionet estetike më të shtrenjta në botën e showbiz-it

Të famshmit janë gjithë kohës në presion për t’u dukur sa më bukur dhe për këtë arsye bëjnë çfarë kanë në dorë për të shkëlqyer.

Nëse disa rregullojnë vetëm pak buzët, hundën apo gjoksin, ka nga ata që shpenzojnë shuma marramendëse për të ndryshuar tërësisht.

VIP-at me operacionet estetike më të shtrenjta. Ja cilat janë ato:

Blake Lively: 7.300$

Megan Fox: 8.000$

Victoria Beckham: 8.000$

Nicki Minaj: 11.500$

Kim Kardashian: 16.500$

Lil Kim: 20.000$

Donatella Versace: 25.000$

Rita Ora: 30.000$

Kris Jenner: 70.000$

Caitlyn Jenner: 76.000$

Joan Rivers: 100.000$

Demi Moore: 500.000$

Cher: 1 milion$

Kylie Jenner: 2 milion$

Jocelyn Wildenstein: 4 milion$

Heidi Montag: 10 milion$


TË NGJASHME