HomeShowbiz

Oriola i bën dedikim personit më special për të: Të dua përjetë…

Oriola Marashi eshte padyshim një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër me te ndjekura ne rrjetin social Instagram. Oriola di me të vërtet si ti tërheqin vëmendjen ndjekësve.

Së fundmi, nëpërmjet disa postimeve në “Instastory” ajo i ka uruar ditëlindjen mikut të saj më të mirë, Endrit Mertirit.

“Shokë të ngushtë përjetë. Gëzuar ditëlindjen shoku im që prej ditës së parë, të dua përjetë. Të kesh një shok të vërtetë është gjëja më e mirë që një person mund të ketë. Jam e lumtur përsa kohë të kam pranë meje. Gjithmonë bashkë”, shkruan modelja e njohur në postimet e saj të ndryshme.


TË NGJASHME