Lajme Lifestyle Showbiz

Orjola mahnit, më seksi se kaq nuk iu kanë parë sytë

Oriola Marashi ka nxitur imagjinatën e ndjekësve.

Marashi nuk po ndalet me publikimin e fotografive në të cilat shfaqet joshëse.

Ajo e ka realizuar edhe një fotosesion të ri dhe me pozat që ka marrë e ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e mediave dhe të publikut.

Oriola e ka nxitur imagjinatën me pozën që ka marrë në një prej imazheve pranë të cilës e kanë komplimentuar ndjekësit e saj të shumtë.

Shqiptarja joshëse sukses po arrin edhe jashtë vendit.

Related posts

Si të mbrojmë flokët nga moti i ftohtë

Mila

Akuzat për mashtrim nuk e ndalin Loredanën, ja surpriza e radhës

emanuela

Pink gëzon tashmë yllin e saj në “Walk of Fame”

Aira news
Na Kontaktoni!