Lajme Lifestyle Showbiz

Oriola Marashi “ndez” imagjinatën, provokon nga Dubai

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi njihet për bukurinë dhe format e saj bombastike trupore.

Ajo ka arritur që të rrëmbej vëmendjen e fansave dhe të medave rozë me anë të paraqitjeve të saj të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo edhe njëherë e ka dëshmuar pse është njëra nga femrat më atraktive shqiptare.

Në imazhin e fundit, ajo ka ekspozuar format perfekte trupore që i kanë mundësuar asaj të jetë shumë e kërkuar nga kompani të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.

Kujtojmë që para pak kohësh Oriola ishte imazh i kompanisë së njohur ndërkombëtare ‘Guess’.Related posts

Përkeqësohet moti,dëborë në Tiranë e Durrës

egla tuka

Protestuesit marshojnë drejt KQZ-së. Ja çfarë pritet të ndodhë

Mila

Kë po pret Tayna në shtrat?!

Migisa
Na Kontaktoni!