HomeShowbiz

Oriola Marashi një “bombë” seksi, që “shkrin” edhe dëborën

Një prej modeleve më në zë shqiptare për momentin është Oriola Marashi. Bukuroshja shqiptare di si të tërheqë dhe të jete gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Modelja e “Guess”, ka postuar disa foto “bombë” të realizuara më parë në dëborë. E veshur me një fustan elegant, Oriola është shumë tërheqëse dhe provokuese.

Si gjithmonë Oriola nuk ka komplekse dhe pozat e saj janë fantastike.


TË NGJASHME