HomeShowbiz

Oriola Marashi pa pikë makjazhi, ja sesi duket modelja shqiptare

Oriola Marashi është e njohur për pozat atraktive përmes të cilave tërheq vëmendje të faqeve rozë dhe mediave sociale. Ajo po ndërton edhe karrierë ndërkombëtare, publikon fotografi në Instagram, duke vënë në pah bukurinë e saj dhe asetet e saj trupore, gjithmonë e kuruar në detaj. Kësaj radhe, përmes një fotografie të shpërndarë në rrjetet sociale, ajo ka dëshmuar se nuk ka nevojë të rregullohet për t’u dukur mirë. Ajo ka pozuar pa makijazh dhe ka arritur të marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.


TË NGJASHME