HomeShowbiz

Oriola Marashi përgatitet për karrierë muzikore

Supermodelja, Oriola Marashi, konsiderohet një prej yjeve më seksi shqiptare.

Bukuroshja që bënë bujë në rrjetin social Instagram me postimet që bën.

Me një imazh ku duket shumë bukur dhe tërheqëse, konfirmoi hyrjen në muzikë.

Këtë ajo e bëri me anë të një thënie mjaft interesante.

“E kam një të dashur që quhet muzikë dhe së shpejti do të kemi fëmijë”, u shpreh Oriola.

Shpesh është komentuar për lidhjet e saj me meshkuj shqiptarë, pasi është parë edhe me emra të njohur të skenës.

Ajo po ashtu u spekulua se është pjesë e grupit OTR.


TË NGJASHME