HomeShowbiz

Oriola Marashi sapo ia mori zemrën Noizyt

Pas prishjes së raporteve të Encës dhe Noizyt, asaj ia ka zënë vendin Oriola Marashi duke u bërë kështu ‘diva’ e grupit OTR.

Mirëpo pa marrë parasysh se Enca Haxhia mbetet njëra ndër femrat seksi, e cila me linjat trupore tërheq vëmendje e me projekte muzikore pranon klikime, Oriola e ka bërë një hap tutje duke ia rrëmbyer kështu zemrën Noizyt.

Në profilin e Oriolës në Instagram, në vend të ndonjë fotografie të saj, ajo ka zgjedhur të përfaqësohet me OTR, dhe kjo do ti pëlqejë shumë Noizyt.


TË NGJASHME