Lajme Sociale

OSHEE: Disa zona nesër pa drita

Disa zona në Tiranë do të kenë shkëputje të energjisë elektrike për disa orë, ditën e nesërme me 11 tetor.

Sipas OSHEE, shkëputja e energjisë vjen si pasojë e punimeve në rrjet.

Zonat dhe orari:

11 tetor

09:00 – 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”, “Odhise Paskali”, “Hoxha Tasim”

09:00-13:00

Pjesërisht rruga “Muhamet Gjollesha” pranë “21 Dhjetorit”

Related posts

Keni shtëpi të vogël? Pa merak, këto truke arredimi e dyfishojnë në përmasa!

Maria news

DW: PD përballë situatash të vështira. Gjasat janë që…

Mila

Rama: Qeveria s’mund të bëhet babai dhe nëna për çdo student

Mila
Na Kontaktoni!