HomeShowbiz

Pa fjalë! Oriola Marashi e veshur me fustanin e bardhë

Oriola Marashi ka realizuar sërish fotosesion profesional, por kësaj radhe ajo ka pozuar në një mënyrë shumë më ndryshe nga ajo çfarë jemi mësuar të shohim.

Oriola, ka pozuar me vello të bardhë dhe fotot i ka realizuar në kuadër të reklamimit të pikërisht fustaneve të nusërisë.

Sa i përket jetës private ajo ka qenë e rezervuar. Më parë u përfol për një lidhje të mundshme me reperin Noizy.

Se kur do ta shohim Oriolën nuse, mbetet të shihet.

https://www.instagram.com/p/B3FasSyheQY/

TË NGJASHME