HomeShowbiz

Pak kohë pas ndarjes, Irina Shayk kapet mat me një tjetër (FOTO)

Modelja Irina Shayk ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, për shkak të ndarjes nga Bradley Cooper, të cilët kanë edhe një vajzë. Pas një lidhje 4-vjeçare, çifti u nda pak pasi Bradley përfundoi projektin e tij të karrierës, filmi ‘A Star is Born’.

Mirëpo, modelja sërish u vu në qendër të mediave pasi ajo u fotografua me drejtorin kreativ të ‘British Vogue’, Alec Maxwell. Dhe për shkak të këtyre fotove, që kanë qarkulluar teksa përqafon djalin në fjalë, kanë nisur supozimet për një romancë të re në horizont.

Dy të rinjtë u panë në New York ku Irina ishte e shoqëruar edhe nga vajza e saj 2-vjeçare.


TË NGJASHME