HomeSociale

Pak para nisjes, PD bust të madh para Kryeministrisë

Teksa pritet të nisë protesta e nëntë kombëtare e Partisë Demokratike, LSI-së dhe aleatëve të tyre, në sheshin përpara Kryeministrisë ndodhet edhe një bust i madh i mbuluar me një copë të zezë.

Ende nuk dihet se figura e kujt fshihet pas bustit.

Duke marrë shkasë nga publikimet e fundit të përgjimeve në Dibër, mbështetësit e PD-së kanë krijuar edhe një banderolë të ish-ministrit Damian Gjiknuri me disa prej “çunave problematikë”.

ddb76c13-0545-42a3-aae7-aa3ef32c2c65
6acee0c5-7d83-46ff-87a8-40e2d072d98a

TË NGJASHME