HomeShowbiz

Pak pas duetit me motrën e saj, Nora Istrefi vjen me surprizën e radhës

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi e cila para disa ditësh publikoi bashkëpunimin e saj të parë me motrën Era që në orët e para të publikimit kënga ka arritur mijëra klikime dhe është pëlqyer shumë.

Por Nora ditën e djeshme ka bërë publike një këngë që pa diskutim pritet të jetë hiti i radhës.

Kënga titullohet “Tymi dashnis” dhe është një bashkëpunim mes këngëtarit Irkenc Hyka dhe Norës.

Projekti mbeti në gjysmë vitin e kaluar edhe pse ishte i përfunduar komplet. Ndërkohë ditën e djeshme këngëtarja ka vendosur që ta bëjë publike, pa videoklip, por vetëm me titra.


TË NGJASHME