HomePolitikë

Paloka publikon videon dhe reagon ashpër

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka nëpërmjet një videoje të publikuar në faqen e tij të facebook ka paraqitur gënjeshtrat e kryeministrit Edi Rama për tërmetin.

Videon e publikuar Paloka e shoqëron me duke thënë se tërmeti është fatkeqësi natyrore, por keqqeverisja jo.

“Tërmeti është fatkeqësi natyrore, por Keqqeverisja jo!”shkruan Paloka.


TË NGJASHME