HomePolitikë

Paloka:”2 Orë në trafik. robt Velinës”

Situata politike në Shqipëri këtë javë është acaruar shumë mes palëve, pas protestës së opozitës dhe gjendjes së agravuar në kuvend.

Një nga deputetët më aktiv në këtë marrëdhënie të acaruar mes pozitës dhe Opozitës, është deputeti i PD Edi Paloka.

Këtë acarim dhe nervozitet që qendron mes dy palëve, e ka pasqyruar në një postim në rrjetet sociale, Edi Paloka. Ai thotë se është bllokuar në trafik dhe  shkruan, “Dy orë në trafik. Robt velinës”.

Ky ofendim kaq i rëndë i Palokës në drejtim të kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj ka ngjallur habi në rrjetet sociale, për vetë gjuhën e përdorur. 


TË NGJASHME