HomeShowbiz

Pamela Anderson pozon tërësisht nudo

Pamela Anderson njihet për guximin, dhe pozat ku ajo është shfaqur provokuese asnjëherë nuk kanë munguar.

Emri i saj gjithmonë ka qenë në krye të lajmeve rozë për pothuajse të njëjtën arsye dhe vazhdon ta bëjë një gjë të tillë pasi në llogarinë e saj në Instagram nuk po mungojnë asnjëherë foto të tilla.

Së fundmi Pamela e ka publikuar një imazh ku shfaqet lakuriq.

View this post on Instagram

@santedoraziostudio

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on


TË NGJASHME