Aktualitet Lajme Politikë

“Pamje fantastike nga Festa e Birrës në Korçë”, Rama poston videon

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur si urim mëngjesi për këtë të premte, pamjet fantastike nga Festa e Birrës në Korçë. 

1

Teksa poston një video me netët e festës në këtë qytet, Rama shkruan se “per 5 ditë mijëra vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare”.

Postimi i Ramës 

MIRËMËNGJES ?

dhe me këto pamje fantastike nga Festa e Birrës në Korçë, ku për 5 ditë mijëra vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë ?
#festatlokale2019 #smilealbania???

Related posts

Tjetër tërmet i fuqishëm godet Filipinet

Anxhela news

Shqipëria, ndër vendet e para në Evropë për numrin e lartë të farmacistëve

Rita news

Parashikimi i horoskopit 25 qershor 2019

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!