HomeLajmi i Fundit

Panik në një lokal në Unazën e Re, 30-vjeçari dhunon bashkëshorten

Një ngjarje e pahijshme ka nodhur në një lokal në zonën e Unazës së Re në Tiranë. Pasi një çift kanë patur konflikte dhe më pas burri ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas. Qytetarët kanë njoftuar menjëherë policinë.

“Nga Shërbimet e Komisariatit Nr. 6 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. L., 30 vjeç”.

“Në Unazë të Re, në ambientet e një lokali, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes”, njoftuan blutë e kryeqytetit.

Motivi i sherrit nuk dihet.

M.H/ GotaNews