HomeSociale

Parashikimi i motit, 11 mars 2020

moti

Parashikimi i motit për ditën e sotme këtu në Gotanews.

E Mërkurë dt 11 Mars 2020 moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të mesatare. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje graduale.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  3/13°C

Zonat e ulëta  7/18°C

Zonat bregdetare 10/17°C


TË NGJASHME