HomeLifestyle

Parashikimi i motit, 18 mars 2020

Parashikimi i motit për ditën e sotme këtu në Gotanews

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura në zonën Veriperëndimore ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të pakta të shiut. Era do të jetë me intesitet të lartë nga kuadrati i Jugperëndimit (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 5 me larësi vale 1,5 –2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rënie në mesditë.


TË NGJASHME